ДО НАУКОВИХ ПІДСУМКІВ РОКУ

Значною науковою подією року був другий Міжнародний конгрес з питань геронтологічної медицини, який відбувся в Одеському державному медичному університеті з 13 по 16 листопада 2004 року.

Вагомим результатом конференції можна вважати низку документів та угод, які було ухвалено між Одеським державним медичним університетом і Афінським університетом, «Міжнародним товариством Гіппократа острова Кос», «Греко-італійським форумом підтримки охорони здоров’я», «Європейським центром якості життя». Ці документи регламентують активність сторін і ставлять їхню співпрацю у відповідність до вимог Європейського співтовариства науковців, що є необхідною ланкою на шляху інтеграції української медичної науки до світової наукової спільноти.